מנעולים חכמים הם ללא ספק אחד החלקים החשובים ביותר במערכת הבית החכם שלכם, מנעול חכם מספק הגנה ברמה המתקדמת ביותר בשוק, וכולל כמה יכולות מתקדמות מאוד שאתם יותר מרוצים שיהיו לכם בבית.

מנעול חכמם נשלט על ידי אפליקצייה ומאפשר לכם לשלוט ולאבטח את הבית שלכם ברמה המתקדמת ביותר בשוק.

חלק מהמנעולים החכמים דורשים התקנה שכוללת חיווט וקידוח וחלק עובדים על בסיס סוללה שלא דורש חיווט או קידוח בכלל.

מה זה מנעול חכם?

מנעול חכם הוא מנעול מתקדם טכנלוגיית שמציע שלל פתרונות הגנה תוך התממשקות לרשת הווי פיי או הבלותות' הביתית שלכם. היום, מגוון דגמים של מנעולים חכמים מציעים פתרונות שונים ורובם כוללים חלק או את כל היכולות הבאות:

אילו סוגי מנעולים חכמים אתם מציעים?

אנחנו מציעים שני סוגים של מנעולים חכמים , האחד מבית רב בריח והשני מבית Yale , שניהם מגיעים עם התקנה מלאה ומגוון אופציות משתנות.

מנעולים חכמים העתיד

תחום המנעולים החכמים נמצא בעלייה מתמדת ומשפחות רבות מתחילות להשתמש בו עבור הגנת הבתים או הדירות שלהן. כבר היום יש מנעולים חכמים שיודעים להיות מופעלים בשליטה קולית של אלקסה או טכנולוגיות קוליות אחרות.

מוצרים משלימים למנעולים חכמים

תחום אבטחת הבתים הולך ומתשדרג אודות למהפכה של הבתים החכמים, ושלל מוצרים משמעותיים הופכים את הגנת הבית שלכם לדבר פשוט , טכנולוגי ובטוח יותר מאי פעם.

תוכלו למצוא עוד מגוון מוצרים שיאפשרו לכם להבטיח ולהדק את רצועת הביטחון על הבית שלכם, ולהוסיף המון לשקט הנפשי שלכם.

חלק מהמוצרים האחרונים בשוק שאותם תוכלו למצוא הם כספות חכמות, מצלמות אבטחה חדישות, עיניות דיגיטאליות מתקדמות ועוד המון מוצרים חכמים שתוכלו למצוא אצלנו בחנות וחלקם אף מיועדים להתקנה עצמית כך שהשימוש יהיה נוח ומיידי מהרגע הראשון.