מתעניינים בבתים חכמים? הגעתם למקום הנכון. אנחנו מספקים שירותי ייעוץ, ליווי ובנייה של מערכות חכמות ובתים חכמים החל משלב התכנון של בתים חדשים וגם הטמעה של מערכות חכמות בבתים קיימים

אם כבר התחלתם את החיפוש האינטרנטי עבור בתים חכמים, סביר להניח שיש לכם כבר ידע התחלתי בכל הנוגע לתהליך והאפשרויות העומדות בפניכם בכל הנוגע למערכות חכמות ובתים חכמים, בדיוק בשביל זה אנחנו כותבים ומסבירים בבלוג שלנו על כל הטרנדים, מחירים , אפשרויות וחדשות אודות הבנייה החכמה ובתים חכמים.

אם אתם לא מוצאים את המידע המבוקש ורוצים לקבל שיחת טלפון, נשמח לעמוד לשירותכם בטלפון או במייל.

בית חכם, למה אני צריך זה?

לאחר הטמעת מערכות חכמות או בניית בית חכם מהיסוד תהנו בבוא היום מחיים ברמה שלא הכרתם. המושג "בית" יקבל משמעות חדשה עבורכם, מעתה במקום לתחזק את הבית , תפקיד הבית יהיה לתחזק אתכם ולעזור לכם. ניתן למנות 4 יתרונות מרכזיים בהתקנת מערכות חכמות ובניית בתים חכמים שהם:

בתים חכמים- ההשקעה האולטימטבית

נכון, בניית בית חכם אולי מייקרת את עלות בניית הבית שלכם, אך אם תלחשבו על הטווח הארוך תוכלו לראות באופן ברור את החסכון הכלכלי העצום שיכול להניב לכם הבית החכם שלכם.

החסכון הכלכלי יכול להגיע מחסכון בצריכת האנרגיה, חסכון במים , תאורה טבעית חכמה ועוד מגוון מקורות חסכון שאתם אפילו לא יכולים לדמיין.

לאחרונה אף אושרה בישראל מכירת חשמל שהפאנליים הסולארים שלכם יכולים לייצר, לכן נפתח עוד אפיק הכנסה אופצינאליי לבעלי בתים חכמים.