מחירון בית חכם ומוצרים חכמים לבית

המון לקוחות שרוצים לשדרג את ביתם לבית חכם או לפחות להטמיע חלק מהמערכות החכמות רוצים לברר את טווחי המחירים ועלויות הקמה ותפעול של בית חכם לפני שהם נכנסים למהלך מסוג זה, אנחנו פה בשביל לעשות לכם סדר ולעזור לכם להבין את התמונה יותר טוב.

חשוב לציין שמחיר לבית חכם הוא דבר משתנה , כמו ברכישת מכונית, יש חשיבות רבה לדגם, לשנה ולעוד המון פרמטרים שמרכיבים מחיר של מכונית, כך גם בבית החכם,  יש מערכות מתקדמות ביותר ויש ישנות יותר וזולות בהתאמה , הכל סובב סביב השאלה , מה אתם מחפשים וכמה אתם מכונים להשקיע?

מחיר בית חכם מלא כולל התקנה

עלותה התחלתית של התקנת מערכת בית חכם נעה בין 12,000 שקלים ל150,000 שקלים וניתנת ברוב המקרים אחריות של שנה.

אם אתם מעוניינים להתחיל לשנות את הבית שלכם לבית חכם ולרכוש שקעים בודדים , מדובר בעלות של בין 650-ל850 שקלים לשקע, כלומר פירוק של השקע הקיים והתקנת שקע אלחוטי, בשביל לשלוט על השקע יש לרכוש מערכת בקרה מרכזית שעלותה מתחילה ב1000 שקלים.

מחירים מחירון למערכות ומוצרי בית חכם

גלאי דלת או חלון חכם- המחירים נעים בין 35 שקלים ל350 שקלים

שקע  חכם- המחירים נעים בין 70 שקלים ל280 שקלים

נורה חכמה- המחירים נעים בין 40 שקלים ל280 שקלים

מנוע לתריס חכם- תלוי משקל, המחיר ההתחלתי הוא 360 שקלים .

מערכת תריסים חכמים- מנוע, בקר, ושליטה , מתחילה ב4000 שקלים.

מערכת תאורה חכמה- המחירים מתחילים ב4000 שקלים( שקעים חכמים, בקר ומערכת ניהול)

פאנל ניהול חכם – המחירים מתחילים ב1200 שקלים

חיישן מזגן חכם- המחירים נעים בין 400 שקלים ל750 שקלים

סוויצ'ר לדוד-מתג חכם לדוד- המחירים נעים בין 299 ש"ח ליחידה פשוטה ללא התקנה ועד 1000 ש"ח ליחידה מתקדמת עם התקנה.

מנעול חכם- המחירים נעים בין 300 שקל למנעול "מתלבש" ל2500 שקלים למנעול חכם כולל החלפת תשתית וצילינדר.

מערכת אבטחה חכמה- המחירים נעים בין 1000 ש"ח למערכת הבסיסית ביותר ויכולים להגיע לעשרות ואף מאות אלפי שקלים.

מערכת אבטחה חכמה

: מצלמות במעגל סגור, מערכת אזעקה, זיהוי אורחים , ודלת בעלת מנגנון חכם.  המחיר המינימאלי עבור מערכת אבטחה מסוג זה כולל התקנה הוא 5,000 ש"ח והמחרי המקסימאלי הוא כמעט ולא מוגבל. אם תבחרו בשיטת עשה זאת בעצמך, תוכלו לחסוך אלפי שקלים ולרכוש את המצלמות החכמות, מערכת אזעקה ונעילה במחיר מופחת אך גם תאלצו להתמודד עם התקנה תפעול והעדר אחריות עתידית.

מערכת תאורה חכמה

עבור מערכת תאורה חכמה  שכוללת שליטה על התאורה ממכשיר חיצוני / פאנל ניהול מרכזי , והתאמת הנורות בבית לשקעים חכמים סביר להניח שתשלמו לפחות 4000 שקלים, המחיר הבסיסי מורכב מבקר, שקעים חכמים ומערכת ניהול.

מערכת תריסים חכמה

אם תרצו להפוך את התריסים שלכם לחכמים, תצטרכו גם במקרה הזה לתכנן ולהתאים היטב את התריסים למערכת חכמה, התאמה שתכלול רכישת מנוע לתריסים, בקר, ומערכת ניהול, המחיר ההתחלתי מתחיל ב2500 שקלים אך ללא ספק הוא מאוד מאוד דינאמי ויכול להגיע להרבה יותר מכך

מוצרים חכמים בודדים מחירים

מערכת אבטחה ותאורה הן המערכות החכמות הבסיסיות שמרכיבות בית חכם, במידה ותרצו לשדרג את הבית ולהוסיף מוצרים שיוכלו להתממש ולהיות חלק מחגיגת הבית החכם שלכם אספנו עוברכם כמה מהמוצרים החמים והבולטים שאיתם תוכלו להמשיך ולבנות את בית החלומות שלכם.

מערכת בידור חכמה

מערכת בידור חכמה מורכבת מטלוויזיה חכמה שיכולה להתחבר לאינטרנט , ומערכת שמע משודרגת, כמובן שתמיד ניתן לשדרג את המערכת ויש המון שדרוגים ותוספות אפשריות. המחיר עבור טלוויזיה חכמה מתחיל ב1000 ש"ח ומסתיים במאות אלפים, מערכות מולטימדיה חכמות יכולות להפוך כל סלון לאולם קולנוע .

מנעול חכם

מנעול חכם מאפשר לכם להגן יותר טוב על הבית, באמצעות שליטה מיטבית במי נכנס לבית שלכם ומתי. בנוסף ולא פחות חשוב, תוכלו "לשכפל" מפתחות זמניים לבייביסטר או לכל אורח שנכנס לכמה שעות לבית. תחום המנעולים החכמים תופס תאוצה מרגע לרגע בארץ ומהווה נדבך חשוב בהגנה על הבית שלכם.

מקרר חכם

כן, גם מקררים חכמים קיימים היום, המאפשרים לכם לשלוט ולראות מה קיים במקרר , לווסת טמפ, ועוד המון פונקציות מתקדמות כמו מקרר שמזמין לכם אוכל מתי שהמלאי נגמר. וכמו שאמרנו, הכל מהטלפון שלכם. מקררים חכמים מתומחרים ב10,000 ש"ח ומחירם עולה ככל שהמערכת משתדרגת.

שואב אבק חכם

שואבים רובוטיים חכמים מאפשרים לכם לנקות את הבית גם שאתם באמצע פגישה בעבודה או בכל מקום אחר בעולם. חברות רבות כמו irobot וLG מייצרות ומשווקות שואבים חכמים שמתחילים ב2500 ש"ח ויכולים להגיע גם ל8000 ש"ח עבור השואבים המתקדמים ביותר.

מזגן חכם

מזגן חכם מאפשר לכם לשלוט בטמפ' מהטלפון שלכם או אפילו להדליק אותו ממש שתי דקות לפני שאתם מגיעים מהעבודה , מזגנים חכמים מיוצרים היום על ידי כמעט כל החברות והמוצר הפך לסטנדארט בתחום. מחיר מזגן מתחיל ב1200בש"ח ומיכול להגיע ל40,000 ש"ח תלוי בגודל הבית ובסוג המזגן.

שקע חכם

כמעט כל מוצר חשמלי יכול להפוך לככם באמצעות שקע חכם, שמאפשר לכם להדליק/ לכבות את המכשיר בשליטה מרחוק. כך לדוגמא תוכלו להתפוך את הדוד שלכם לחכם, זאת אומרת שאפילו שכחתם את הדוד פועל תוכלו לכבות אותו בשקט ובשלווה מהטלפון האישי . מחיר שקע חכם מתחיל בעשרות שקלים ויכול להגיע אף לכמעט אלף ש"ח עבור השקע המתקדם והמורכב ביותר.

לסיכום, קשה להגדיר במדויק את מחיר התקנת בית חכם, יש צורך להתאים את הבית והמערכות לצרכים שלכם ולכן יש להיוועץ באיש מקצוע. אתם תמיד מוזמנים לשוחח איתנו ולקבל ייעוץ חינמי שיאפשר לכם להבין את העלות האמיתית המתאימה לצרכים שלכם. אתם מוזמנים ללמוד עוד על הבית החכם בבלוג שלנו.

Most Popular

מנעול חכם
moscovic_admin

למה אתם צריכים מנעול חכם לבית?

קשה למצוא אדם שלא מכיר את הפתגם הידוע- "ביתי הוא מבצרי". אם על מקורו של הביטוי יש חולקים, קל וחומר שעל פירושו אין עוררין: המקום

בית חכם
moscovic_admin

בית חכם עשה זאת בעצמך

רוצה להתקין מערכות בית חכם לבדך? מעוניין לחסוך בהוצאות ולהתחיל בהתאמת הבית שלך למערכות חכם? בדיוק בשביל זה אנחנו פה ונוכל לעזור לך לבחור אסטרטגיה