שקע חכם- אלחוטי

אז מה זה שקע חכם או כמו שרבים מאיתנו מכנים שקע אלחוטי/ שקע וויפיי?

שקע חכם הוא רכיב פשוט וגאוני שנותן לצרכן את היכולת להפוך כל מכשיר חשמלי לבר-שליטה מרחוק וכך ניתן להדליק ולכבות כל מכשיר שמחובר לשקע, או להפעיל אותו בזמנים מוגדרים מראש.

שקע חכם מתחבר לכל שקע סטנדרטי .

למה רבים מכנים את השקע החכם שקע אלחוטי / שקע wifi?

הסיבה היא פשוטה, שקע חכם ניתן לשליטה באמצעות הוויפיי, זאת אומרת שאתם יכולים לשלוט על השקע ועל זמני ההפעלה שלו מהטלפון הנייד שלכם או ממערכת פאנל ניהול מרכזיתץ

שקע חכם למי זה טוב?

שקע חכם מתאים כמעט לכל מי שרוצה לשלוט על הבית שלו בצורה חכמה , נוחה וקלה יותר או על מוצר ספציפי. משפחות, אנשים , חברות ומוסדות רבים מצטרפים למהפכה החכמה ומתחילים להתאים את הסביבה למערכת חכמה , לכן ניתן לצפות שבעתיד כמעט כל השקעים יהיו חכמים.

חשמל חכם? שקע חכם?

מבולבלים? אז בוא נעשה לכם סדר קטן, חשמל חכם הוא לרוב כינויי שניתן למערכת חשמל חכמה שניתנת לשליטה מרחוק וכוללת מספר מרכיבים בינהם שקעים חכמים, ארונות חשמלים חכמים ומוצרים חכמים.

שקע חכם, הוא יחידה עצמאית שניתנת להפעלה מיידית ואין צורך ברוב המקרים בתשתית כלשהי, שקע חכם מתחבר לכל תקע סטנדרטי ויכול להפוך את המכשיר שלכם לחכם .

אילו מכשירים ניתנים לשליטה באמצעות השקע החכם?

כל מכשיר שתרצו. תחשבו שמעתה והלאה אתם יכולים להחליט מתי השקע יעביר זרם חשמלי ומתי לא, זאת אומרת למעשה שאתם מחליטים מתי המכשיר יהיה דלוק ומתי לא.

שקם חכם מחירים-

מחירי השקעים החכמים משתנים אך מחיר התחלתי הוא כ80 שקלים- שקע שמספיק בהחלט לכל האוכלוסייה  ושקעים מתקדמים יכולים להגיע לכמעט אלף שקלים ואף יותר.

שקע חכם – אלחוטי מומלץ

בחנות שלנו תוכלו למצוא מספר שקעים חכמים מומלצים שמתאימים לבתים ישראליים ואהובים ע"י הלקוחות שלנו.

החנות שלנו מכילה עשרות מוצרים חכמים שיכולים לעזור לכם למצוא את המוצרים החכמים הטובים ביותר שיובילו את המהפכה החכמה שלכם.

במידה ואתם מעוניינים לרכוש שקע חכם על מנת להפוך את הבית שלכם אט אט לחכם, אתם יותר מממוזמנים ללמוד כיצד לעשות זאת בעצמכם!

בית חכם עשה זאת בעצמך

שקם חכם מחירים-

מחירי השקעים החכמים משתנים אך מחיר התחלתי הוא כ80 שקלים- שקע שמספיק בהחלט לכל האוכלוסייה  ושקעים מתקדמים יכולים להגיע לכמעט אלף שקלים ואף יותר.

לסיכום, אנחנו מברכים אתכם על ההחלטה לרכוש שקע חכם ואנו כאן לכל שאלה או בקשת עזרה/ מידע הכרחי עבורכם.